Buttplug met kristal (unisex)
Deze buttplug heeft een totale lengte van 73 mm. Het eivormige deel heeft een lengte van 43 mm en een diameter van 30 mm.
Dit anussieraad wordt geleverd in een luxe zwart fluwelen doosje.
Dit artikel is verkrijgbaar in 5 verschillende kristalkleuren: zwart 7488 - transparant 7493 - rood 7494 - roze 8008 - paars 8009.
Onze Rimba buttplugs zijn verkrijgbaar in verschillende maten (XS - S - L), kleuren (zilver, goud, roségoud & multicolor) en uitvoeringen (rond kristal, hartvormig kristal, met staartje & met LED-lampjes).
| Maat | S |
| Materiaal | Zink legering |
| Kleur | Transparant, Zilver |
| Nettogewicht | 14, 0 kg |
| Brutogewicht | 0,255 kg |
| Insteekbare lengte | 3, 4 cm |
| Lengte | 7,3 cm |
| Breedte | 3 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
