Rimba Bondage PlaySilicone Penisband met Cockring. Verkrijgbaar in SM (Ø 30mm) and ML (Ø 37mm)
| Maat | SM |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur | Zwart |
| Brutogewicht | 0,043 kg |
| Hoogte | 6 cm |
| HS Code | 4015.19.0000 |
| Diameter ring | 30 mm |
|
Maat-specifieke kenmerken
|
|
| Circumference | Strap: 12 - 19 cm |
