Luxe penisband met rubberen cockring
Deze penisband is handgemaakt van dubbel nappa leder en heeft een rubberen ring.
De band is verstelbaar doormiddel van drukknopen.
Dit artikel is verkrijgbaar met een ring van Ø 35 mm en Ø 40 mm.
Ook verkrijgbaar met een metalen cockring (7426).
| Maat | 35 mm |
| Materiaal | Leer, Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Brutogewicht | 0,039 kg |
| HS Code | 4205.00.8000 |
| Diameter ring | 35 mm |
| Production | Handmade in our atelier in Breda |
|
Maat-specifieke kenmerken
|
|
| Circumference | Strap: 10 - 17 cm |
