Buttplug met kristal (unisex)
Deze buttplug heeft een totale lengte van 60 mm. Het eivormige deel heeft een lengte van 34 mm en een diameter van 24 mm.
Dit anussieraad wordt geleverd in een luxe zwart fluwelen doosje.
Dit artikel is verkrijgbaar in 5 verschillende kristalkleuren: roze 8012 - rood 8013 - zwart 8014 - roze 8015 - paars 8016.
Onze Rimba buttplugs zijn verkrijgbaar in verschillende maten (XS - S - L), kleuren (zilver, goud, roségoud & multicolor) en uitvoeringen (rond kristal, hartvormig kristal, met staartje & met LED-lampjes).
| Maat | XS |
| Materiaal | Zink legering |
| Kleur | Rood, Zilver |
| Nettogewicht | 07, 0 kg |
| Brutogewicht | 0,187 kg |
| Insteekbare lengte | 4, 3 cm |
| Lengte | 6 cm |
| Breedte | 2,4 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
