Luxe herenrok van stevig nappa leder met afneembare voorzijde
De rok is handgemaakt van luxe nappa leder met suède binnenzijde en heeft een elastiek achter het voorpand. De voorzijde is afneembaar doormiddel van 2 metalen gespen.
Verkrijgbaar in de maten SM & ML.
| Maat | SM |
| Materiaal | Leer |
| Kleur | Zwart |
| Brutogewicht | 0,536 kg |
| Lengte | 44 cm |
| HS Code | 4205.00.8000 |
| Production | Handmade in our atelier in Breda |
|
Maat-specifieke kenmerken
|
|
| Circumference | 86 - 110 cm cm |
