Penis dwangbuis met pin
Deze roestvrijstalen dwangbuis heeft een verstelbare pin met een dikte van 8 mm. Deze penis-pen is over 9 cm verstelbaar in hoogte met behulp van de meegeleverde inbussleutel.
Aan de onderzijde bevindt zich een ring met een binnendiameter van 44 mm waar de penis doorheen geschoven kan worden.
| Maat | Pin length: 9 cm |
| Materiaal | RVS |
| Kleur | Zilver |
| Brutogewicht | 0,226 kg |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
| Diameter ring | 44 mm |
| Size chart | No |
