Penis chastity plug
This stainless steel chastity plug has an adjustable insert with a thickness of 8 mm. This penis pin is adjustable in height over 9 cm using the supplied allen key.
At the bottom it has a ring with an inner diameter of 44 mm through which the penis can be slid.
| Size | Pin length: 9 cm |
| Material | RVS |
| Color | Silver |
| Gross weight | 0,226 kg |
| Width | 6 cm |
| Height | 15 cm |
| HS Code | 7326.90.9890 |
| Diameter ring | 44 mm |
| Size chart | No |
